Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Idaga Smart Solution (ISS) to przedsiębiorstwo, które narodziło się z firmy Idaga, wyspecjalizowanej w sprzedaży drukarek etykiet, działającej na rynku nieprzerwanie od 1991 roku.

Idaga Smart Solutions chce dostarczać swoim klientom nowoczesnych rozwiązań oferujących najwyższą jakość, przy znacznie niższej cenie, niż oferta znana na rynku dotychczas.
Specjalizujemy się w zamiennych materiałach eksploatacyjnych do drukarek etykiet, nasze produkty oferują jakość nie gorszą niż wyroby sygnowane logo producenta drukarek.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów marki Labelpeak. Labelpeak to najwyższej jakości materiały eksploatacyjne do drukarek etykiet.


Dlaczego marka LABELPEAK?

Decyzja była dla nas bardzo prosta, bowiem produkty Labelpeak to najwyższa jakość. Jakość, która nie pozwala na odróżnienie etykiety wydrukowanej na oryginalnym materiale producenta od tej która została wydrukowana na zamiennych materiałach Labelpeak. Oferta Labelpeak systematycznie powiększa się dzięki nieustannie prowadzonym badaniom rozwojowym nad nowymi produktami, a efektem tych działań jest jeszcze szersza gama kolorystyczna i rozmiarowa taśm do drukarek etykiet Brother, przewyższająca swoim zakresem to, co proponuje producent drukarek.

Wielu naszych klientów prosi o wysłanie jednej sztuki taśmy na próbę, tak aby sami mogli przekonać się o wysokiej jakości, o której zapewniamy. Nie boimy się, kiedy nasi klienci testują nasze taśmy. Wydruki z laminowanych taśm z serii AZe (zamienniki TZe) były już przez naszych klientów wielokrotnie myte w zmywarce do naczyń, pieczone w piekarniku, mrożone, sprawdzano także ich odporność na ścieranie czy na działanie czynników chemicznych. Zawsze nasze taśmy wychodziły z przeprowadzanych testów obronną ręką. Jeśli i ty masz wątpliwości czy warto wybrać zamiennik Labelpeak, skontaktuj się z nami i sam go przetestuj we własnej firmie!


Współpraca

Będąc wyłącznym dystrybutorem Labelpeak na terenie Polski, stale rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży, a naszym partnerom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi klienta oraz jego zadowolenie z zakupionych produktów. To klient jest dla nas najważniejszy, jeśli Twoja firma ma ofercie materiały eksploatacyjne do drukarek etykiet, skontaktuj się z nami.

Razem osiągniemy więcej!

O Nas